Şirket Profili
2006 yılında kurulan HDF GRUP, günümüzde ofis otomasyonu dünyasının baş oyuncularından biridir. HDF GRUP ürün portföyünde bulunan Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopiler, Dijital Renkli Baskı, Lazer Yazıcı, Geniş Format Yazıcı ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır.
HDF GRUP müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda Sayfa Başı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Uygulama Geliştirme Çözümleri sunarak değer katmaktadır.HDF GRUP sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kendine görev sayarak kullanmaktadır.
Vizyon
Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründe lider olmak.
Misyon
Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun dokümantasyon çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.
Şirket felsefemizin temelini, tüm müşterilerimizin ve satış kanalımızın koşulsuz %100 memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu amaç ile daima ihtiyacımız doğrultusunda çözümler aramakta ve ilgili iyileştirmeleri yürürlüğe koymaktayız. Amacımız gelişen müşteri ihtiyaçlarına odaklanıp, en çok eksikliği hissedilen hizmet ve donanımları gelebilecek talepler doğrultusunda önceden sunabilmektir
Çevre Politikamız
HDF GRUP, ürünlerinin satın alma sürecinden başlayarak müşteriye teslimi, kullanım süresince bakımı ve ürün yaşam döngüsü boyunca çevre politikasını şekillendirmiştir. Bu bağlamda HDF GRUP, satışını yaptığı ürünlerin ambalaj, sarf ve donanım bazında geri dönüşüm ya da imhasını, Çevre ve Orman Bakanlığından lisanslı geri dönüşüm iş ortakları ile gerçekleştirerek doğanın korunmasına katkıda bulunmaktadır. HDF GRUP, çevreye duyarlı üreticilerle çalışarak, müşterilerini ve basını doğa dostu dokümantasyon konusunda her fırsatta bilgilendirerek Yeşil Bilişime destek vermektedir.